Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

TOPSCH, -L - czujnik temperatury, pomiar temperatury otoczenia, Pt100, montaż na ścianie

Producent: NA
Opis

Czujniki temperatury serii TOPSCH są przyrządami przeznaczonymi do pomiaru temperatury otoczenia w warunkach zewnętrznych lub wewnętrznych. Czujniki temperatury składają się z czujnika temperatury oraz obudowy wykonanej z tworzywa ABS z kostką zaciskową lub zabudowanym przetwornikiem temperatury. Charakteryzują się pomiarem w zakresie -40...+80°C, pojedynczym lub podwójnym elementem pomiarowym oraz szeroką gamą wykonań wg wymagań użytkownika. Czujniki temperatury mogą być dostarczone z jednym z szerokiej gamy oferowanych przetworników temperatury m.in. do montażu w głowicy, na szynie DIN, w obudowie obiektowej lub bezprzewodowych.

Zastosowanie: pomiar temperatury otoczenia wewnątrz lub na zewnątrz budynków, magazyny, hale, chłodnie, instalacje klimatyzacyjne i wentylacyjne oraz wiele innych w aplikacjach przemysłowych.


- element pomiarowy: 1 x Pt100, 2 x Pt100
- klasa dokładności: A, B lub wg wymagań
- zakresy pomiarowe: -40...+80°C
- długość czujnika: standard lub wg wymagań
- materiał czujnika: stal nierdzewna
- montaż: na ścianie lub konstrukcji
- zabudowany przetwornik (opcja): wyjście 4...20mA, 2-przew. (szeroki wybór LINK)
- wyświetlacz (opcja): LED, czerwony (z wyjściem 4...20mA, 2-przew.)
- obudowa: tworzywo lub aluminiowa, IP65

Modele czujników:
TOPSCH: wersja standardowa, z kostką zaciskową, bez przetwornika 
TOPSCA: wersja z przetwornikiem, wyjście 4...20mA, 2-przew.
TOPSCL: wersja z wyjściem 4...20mA, 2-przew. i czerwonym wyświetlaczem LED


Opcjonalnie: inny typ elementu pomiarowego / rezystora (Pt..., Ni..., Cu... itp.); wersja z czujnikiem oddalonym - długość przewodu do ustalenia, przetwornik temperatury zabudowany w obudowie (LINK) lub wersja z wyświetlaczem (LINK)