Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

DM670PM - manometr elektroniczny, zakresy do 100bar, dokładność 0,15%; rejestracja + wyj. alarmowe

Opis

Manometry elektroniczne DM670PM są przyrządami obiektowymi do pomiaru ciśnienia gazów i cieczy, także agresywnych chemicznie, obojętnych na zastosowane materiały i nie powodujących zatorów w układach ciśnienia. Przeznaczone są do pomiaru ciśnienia i temperatury, rejestracji oraz sygnalizacji zdefiniowanego przez użytkownika mierzonego parametru. Manometry charakteryzuje 6-cyfrowy wyświetlacz LCD z bargrafem, dokładność pomiaru 0,15%; zakresy pomiarowe do 100bar; zasilanie bateryjne (bateria litowa AA 3,6V); funkcja rejestracji pomiarów; interfejs NFC + USB, wyjście przekaźnikowe do sygnalizacji wymaganego parametru oraz możliwość konfiguracji wiadomości użytkownika dla wybranych funkcji alarmowych. Programowanie manometrów odbywa się z PC przy użyciu bezpłatnie dostarczanego oprogramowania USB-Link oraz kabla USB.


- mierzone parametry: ciśnienie, temperatura
- zakresy pomiarowe: 0...3bar / 30bar / 100bar, inne na zapytanie
- wyświetlacz: LCD, 6-cyfr; wys. cyfry 15,8mm (wart. mierzone komunikaty. ikony systemowe)
- wyjście alarmowe: 2 wyjścia przekaźnikowe SPDT, obc. max. 48VDC/1A, 28VAC/1A
- komunikacja: USB + NFC
- zasilanie: bateria litowa AA 3,6VDC
- wersja: wyświetlacz z boku
- przyłącze procesowe: 1/4"BSP
- obudowa elektroniki: stal nierdzewna SS304
- stopień ochrony: IP65
- konfiguracja: z PC i oprogramowania USB-Link

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach, specjalne zakresy pomiarowe, adaptery BSP / NPT / metryczne przyłącza procesowego

2 LATA GWARANCJI