Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SYNERGY SGY - inteligentny softstart, dla silników o mocy od 7,5kW do 630kW, dla normalnego lub ciężkiego rozruchu

Producent: FAIRFORD
Opis
Softstarty SYNERGY serii SGY przeznaczone są do zastosowania w układach napędowych do rozruchu silników elektrycznych. Są zaawansowanymi technologicznie urządzeniami redukującymi napięcie rozruchu, oferując lepszą kontrolę nad prądem i momentem jak również zaawansowane funkcje ochrony silnika i inrterfejs użytkownika. Ważnymi zaletami sofstartów są m.in. prosta i elastyczna kontrola nad wartościami prądu i momentu rozruchowego, płynna charakterystyka regulacji napięcia i prądu, możliwość częstych rozruchów, zdolność wytrzymywania zmiennych warunków rozruchowych, sterowanie łagodnym zatrzymaniem z wydłużeniem czasu zatrzymania silnika oraz kontrola zatrzymania redukująca czasy zatrzymania silnika.
 
 
- moc: 7,5...630kW (400V)
- prąd znamionowy: 17A do 1080A
- napięcie zasilające: 200...480VAC, 3-faz.
- napięcie sterujące: 24VDC, 110/230VAC
- komunikacja: Modbus RTU (standard)
- port USB: dla funkcji rejestracji (pamięć 4GB), konfiguracji, aktualizacji
- wejścia sterujące: 3 programowalne wejścia cyfrowe
- wyjścia alarmowe: 4 programowalne wyjścia przekaźnikowe (3 x NO; 1 x NC)
- wejście czujnika: 1 wejścia czujnika termistorowego PTC
- wejście analogowe: 0...10V, 4...20mA
- wyjście analogowe: 0...10V, 4...20mA
- wyświetlacz: kolorowy TFT 3,5"; dotykowy
- ilość start/stop: do 5/10 cykli na godz.
- montaż: naścienny
- stopień ochrony: IP20 (do 110kW); IP00 (powyżej 110kW)
 
Funkcje zależne od modelu i opcji: zasilacz 24VDC do montażu na szynie DIN; rozdzielny wyśwketlacz LCD do montażu na panelu szafy; bezpieczniki i podstawki; inny interfejs komunikacji (Modbus TCP; Ethernet IP; Profibus DP, DeviceNET itp.)